Одна з найактуальніших в нашій державі проблем – нестабільне постачання електроенергії. Це приносить чимало клопоту звичайним українцям, тому що майже усі прилади побутового призначення в людських оселях працюють від електромережі. Одним з найбільш небажаних негативних наслідків, пов’язаних з коливаннями напруги та перебоями у постачанні електрики, є часте псування побутової техніки. Тому все більше споживачів замислюються над тим, як уберегти коштовні домашні пристрої. Відмінним рішенням розв’язання проблеми коливань та зникнення напруги стане придбання джерела безперебійного живлення – електронного приладу, що забезпечує можливість автономно працювати одному або кільком електричним приладам.

Різновиди безперебійників

Такі девайси, як безперебійники, різняться за багатьма параметрами. Розглядаючи кожен з них, варто розуміти, де вони будуть використовуватися та як довго. Експерти радять звернути увагу й на те, які проблеми мають вирішувати ДБЖ. Наприклад, програмні, тобто пов’язані із серверами, комп’ютерною технікою, чи механічні, які виникають за відключення побутових приладів. Існує кілька видів безперебійників, які різняться потужністю, архітектурою та принципом дії:

  • Line-interactive;
  • Off-line;
  • Double-conversion;
  • гібридні.

Будь-який безперебійник повинен виконувати такі функції, як аварійне джерело живлення або вирівнювач напруги. Крім того, ДБЖ різняться за розташуванням батареї, яка може бути зовнішньою або вбудованою. Гібридні джерела живлення пропонують додаткову потужність та можуть забезпечити енергією велику кількість електронного устаткування навіть у випадках повного знеструмлення.

Як вибрати безперебійник для циркуляційного насоса

Циркуляційний насос – обладнання дуже важливе, особливо в холодну пору року. Тому до його підбору треба віднестися відповідально. В періоди, коли вимикають електропостачання, виникає загроза зниження температури у приміщеннях через зупинку роботи опалювального котла. Щоб вибрати ідеальний безперебійник, треба розрахувати потужність пристроїв, які будуть до нього підключатися. При запуску циркуляційного насоса виникає різкий стрибок струму. Тому необхідно вибирати джерело альтернативного живлення з потужністю у 2-3 рази вищою за сумарну потужність насоса, електроніки котла та інших приєднаних пристроїв. Відмінним рішенням також буде вибрати ДБЖ з додатковими акумуляторами, що додасть девайсу більше часу для функціонування. 

Купити безперебійник для циркуляційного насоса в Україні легко та вигідно з Keyvolt

На онлайн-каталозі компанії Keyvolt представлений широкий вибір різних моделей пристроїв для захисту техніки від перепадів напруги та відключень електропостачання. Клієнти інтернет-магазину зазначають, що безперебійник з акумулятором для циркуляційного насоса купити вигідно можна саме в Keyvolt. Сайт магазину має зручний інтерфейс, що допомагає відвідувачам швидко знайти й замовити необхідну модель девайса. Крім того, можна замовити зворотний дзвінок – менеджер сайту зателефонує клієнту та надасть допомогу у виборі бажаного пристрою.