Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Промислові сонячні електростанції

Промислові сонячні електростанції юридичним особам

Для ефективної роботи кожне підприємство потребує безперебійного постачання електрики. Але через періодичні відключення електропостачання цього важко досягти. Вдалим рішенням може стати встановлення сонячної електростанції. Вона допоможе підвищити рентабельність і подбати про енергетичну незалежність організації.

Які переваги мають промислові СЕС

Сонячні електростанції – це спеціальні системи, що перетворюють енергію сонця на електрику. Сонячні фотоелектричні споруди мають такі переваги:

  • Радіаційна безпека. Сонячна енергія екологічно чиста, тому під час роботи СЕС не виділяється вуглекислий газ і шкідливі речовини.

  • Безоплатний ресурс. Природна енергія сонця доступна у великих обсягах і будь-якому місці.

  • Високий рівень надійності. Поточні покоління сонячних батарей служать понад 25 років.

  • Мінімальні витрати на експлуатацію сонячної електростанції. Сучасні розробки відрізняються практично повною автоматизацією всіх процесів, тому для обслуговування станцій достатньо декількох людей.

  • Економія простору. Під час встановлення сонячних батарей можна залучити дахи, фасади будинків та інших будівель, не використовуючи земельні ділянки.

  • Швидке повернення капіталовкладень. Дослідження показали, що інвестиції в сонячну енергетику досить швидко виправдовуються себе, тому ви нічого не втрачаєте.

  • Можливість вибору оптимальної потужності сонячних електричних станцій. Завдяки цьому можна виробляти необхідний обсяг електричної енергії та застосовувати її з максимальною ефективністю чи продавати надлишки.

Очевидно, що промислові сонячні електростанції для бізнесу – практична та доступна альтернатива живленню із загальної мережі. Вона дасть змогу не тільки постійно заощаджувати, адже тарифи на електроенергію швидко зростають, а й забезпечить стабільність роботи підприємства в складних ситуаціях із перебоями електропостачання.

Де придбати сонячні панелі

В інтернет-магазині сонячних станцій Keyvolt ви знайдете сонячні панелі різних розмірів і потужностей та обладнання для сонячних електростанцій. Для цього скористайтеся зручним фільтром на сайті. Доставлення замовлення відбувається «Новою поштою». Також доступна можливість самовивозу в м. Київ.

Якісне встановлення панелейзапорука їхньої довгої та продуктивної експлуатації, тому радимо довірити цю справу професіоналам. На сайті Keyvolt можна скористатися послугою якісного монтажу сонячних електростанцій, замовивши сонячні електростанції для підприємства «під ключ». Телефонуйте, наші менеджери нададуть комплексну консультацію та допоможуть із вибором.

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.