Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Сонячна станція під ключ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою


Сонячна електростанція під ключ

Сонячна електростанція (СЕС) під ключ – це комплексне рішення, яке включає розрахунок вартості станції для конкретного домогосподарства або компанії, допомогу у виборі оптимального варіанту, доставлення та безпосереднє встановлення обладнання на місці кваліфікованими фахівцями. На виході ви отримуєте повністю працездатний проєкт, який відразу починає забезпечувати домогосподарство чи приватне підприємство екологічною електроенергією та відпрацьовувати вкладені кошти.

Комплексні послуги сонячних електростанцій

Фахівці Keyvolt підбирають індивідуальний варіант СЕС залежно від потреб замовника. До розрахунку береться площа будівлі, яку треба забезпечувати електроенергією, фінансові можливості клієнта, інші характеристики. Це допомагає знайти оптимальне рішення, яке дасть очікуваний результат.

Комплексне встановлення СЕС включає наступні послуги:

 • попередня оцінка потреби в електроенергії – розрахунок бажаної потужності СЕС;
 • допомога з вибором найкращого обладнання – підбір комплекту з оптимальною кількістю сонячних панелей, зручною комплектацією;
 • монтаж та підключення станції – спеціалісти беруть на себе усі монтажні роботи, в тому числі розміщують панелі на даху будинку, встановлюють інвертори, акумулятори, інші елементи та об’єднують їх у єдиний комплекс;
 • технічне обслуговування та гарантійний сервіс – після завершення монтажу СЕС спеціалісти Keyvolt допомагають клієнтам з правильною організацією роботи електромережі, усуненням несправностей, що виникають, згідно з гарантійним терміном експлуатації.

Рішення під ключ – це шлях до стабільного забезпечення електроенергією будь-яких житлових приміщень або промислових об'єктів. Замовник вже через кілька років експлуатації СЕС зможе отримувати дохід – адже за вироблення екологічної альтернативної енергії держава здійснює виплати за «зеленим» тарифом. Крім того, бажання громадян піклуватися про довкілля робить сонячні електростанції більш популярними.

Особливості вибору СЕС під ключ для приватних та юридичних осіб

Асортимент сонячних електростанцій представлений різноманітними варіантами, тому приватним та юридичним особам перед купівлею потрібно врахувати декілька параметрів. Необхідно визначити, скільки приладів потрібно буде забезпечити електроенергією, а також розрахувати співвідношення потужності та ціни СЕС таким чином, щоб вона якомога швидше почала давати дохід.

Виокремлюють наступні критерії вибору СЕС:

 • тип станції – мережева, автономна або гібридна;
 • кількість панелей у комплекті та варіант їх розміщення;
 • ККД панелей – тобто скільки енергії сонця вони можуть спожити для подальшого перетворення в електроенергію;
 • потужність інвертора та період його автономної роботи.

Приватним та юридичним особам необхідно враховувати, що для них діють різні умови встановлення СЕС. Домашні сонячні електростанції можуть мати потужність не більше 30 кВт. Підписується заява про «зелений» тариф та відкривається рахунок для переказу коштів. Дохід власник приватної СЕС отримує з надлишку генерованої енергії, який він не використовує для живлення домашньої електромережі.

Для юридичних осіб діє спеціальний тариф на вироблену сонячну електроенергію, є можливість встановлювати СЕС потужністю понад 30 кВт. Це відкриває чудові можливості для заробітку, однак для встановлення потужних електростанцій потрібно підписати низку дозвільних документів.

Готові рішення для будь-яких потреб

У нас ви можете замовити СЕС для реалізації будь-якої задачі. Не потрібно виконувати ніяких додаткових дій – послуга «під ключ» дозволяє вам отримати готову станцію та просто насолоджуватись її перевагами. Ми допоможемо підібрати для вас таке комплексне рішення, щоб вкладення окупили себе через 3-4 роки, після чого ви отримуватимете чистий дохід.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.