Нестабільність державної енергосистеми спонукає шукати надійну альтернативу. Надійним джерелом енергії є сонячні панелі зі значними перевагами. Приватні домовласники замовляють їх через незалежність від викопного палива та безпечність для людини і довкілля. 

У встановленні СЕС у приватному будинку питань від користувачів майже не виникає. А що робити жителям квартир? На допомогу приходить компанія Keyvolt. Досвідчені фахівці забезпечують багатоквартирні будинки стабільним електроживленням незалежно від складності монтажу панелей.

Сонячна батарея для багатоквартирного будинку та її складові: специфіка встановлення

СЕС монтується на даху, стінах або на балконах. Вона підключається до щитка, який живить під’їзд або весь будинок, чи до інвертора, призначеного для однієї квартири. Конструкція найефективніша, коли її встановлюють під кутом 30–35°. Перш ніж замовити СЕС для багатоквартирного будинку, варто закупити обладнання, яке задовольнить конкретні вимоги:

  • джерело живлення;
  • акумуляторну батарею;
  • інвертор.

Погода в Україні у холодний період року буває похмурою. Щоб мешканці квартир користувалися енергією, важливо придбати акумулятор. СЕС для багатоквартирного будинку може обладнуватися гелевим або літій-залізо-фосфатним акумулятором. Прилад працює за температури -5…+50 °C, тому для нього потрібно підібрати постійне місце встановлення. 

Переваги від співпраці з Keyvolt

Встановлення сонячної батареї у багатоквартирному будинку є непростим завданням. Необхідно виміряти місце монтажу, визначити обладнання та його технічні характеристики, розробити проєктну документацію. Компанія Keyvolt пропонує СЕС під ключ за доступною ціною. Ви отримуєте вичерпні консультації стосовно обладнання, його встановлення та використання. Досвідчені фахівці пропонують такі послуги:

  • підбір електростанції для оптимального забезпечення стабільним живленням;
  • вигідну вартість без націнок посередників;
  • рентабельні варіанти, щоб сонячна електростанція для багатоквартирного будинку швидко себе окупила;
  • повне встановлення батареї;
  • оригінальне обладнання виробників Deye, POWEROAK, BLUETTI тощо.

Keyvolt організовує доставлення станції по Україні через сервіс «Нова Пошта». Пропонуємо самовивіз у Києві. Приймається оплата за реквізитами або післяплата. Обладнання Keyvolt підходить для чутливої техніки: телевізора, холодильника, опалювального котла тощо. Більше жодних стрибків напруги! Завдяки СЕС від Keyvolt електроприлади працюватимуть довго і справно.