Останнім часом користувачі сонячних електростанцій все частіше замислюються над необхідністю їх страхування. Альтернативна енергетика доволі стрімко розвивається, що й сприяє актуальності цього питання. Для людей, які планують здійснити страхування сонячної електростанції, відкривається багато переваг, але й про підводні камені не слід забувати.

Страхування СЕС: переваги та можливі ризики

Як тільки у вашій власності опинилися автономні, гібридні чи мережеві сонячні станції, ви відповідаєте за всі ризики й пошкодження, які можуть статися з обладнанням. Сучасні страхові компанії пропонують вигідні умови страхування СЕС. Клієнт може розраховувати на відшкодування збитків внаслідок стихійного лиха, пожежі, крадіжки, протиправних дій третіх осіб тощо. Зазвичай, страховий договір укладається на рік – за цей час ви можете вирішити, варто страхувати автономні сонячні станції, як інше оснащення, чи ні.

Переваги страхування СЕС:

  • захист власного майна від непередбачуваних випадків;
  • спеціально розроблені страхові договори, які враховують всі нюанси співпраці;
  • варіативність тарифів страхування;
  • повний комплекс захисту – від «нульового циклу» до встановлення сонячних електростанцій. 

Страхування – це гарантія власника у відшкодуванні коштів при пошкодженні обладнання, що захищає від непрогнозованих витрат. І хоча відповідальні виробники дбають про стійкість до зносу, ударостійкість та надійність оснащення, збитки передбачити неможливо. Інсталятор бере на себе відповідальність за технічні аспекти, а вплив несприятливих погодних умов, до прикладу, не є гарантійним випадком. 

Орієнтовні умови страхування: 1,5% від страхової суми (вартості панелей та монтажу СЕС), франшиза – 2,5% (вартості СЕС).

Щоб уникнути неприємностей та так званих підводних каменів, слід відповідально вибирати страхову компанію, яка запропонує, як юридично захистити автономні чи гібридні сонячні станції на вашій приватній території. Зверніться до різних представників та порівняйте суму страхового платежу, гарантії повернення, умови співпраці тощо, щоб підібрати для себе оптимальний варіант страхування СЕС.

Чому варто звертатися у нашу компанію

Компанія Keyvolt пропонує сонячні станції «під ключ» – тобто ми не лише продаємо та встановлюємо обладнання, а й забезпечуємо подальше технічне обслуговування. Наша команда допомагає клієнтам правильно організувати роботу електромережі, отримати виплати від держави по «зеленому тарифу» та оптимізувати всі процеси. За потреби наші менеджери проконсультують вас щодо страхування СЕС, адже це дійсно потрібна послуга, яка сьогодні особливо актуальна.