Відключення світла тривають. У період весни-літа це не настільки критично, тому що світловий день довший і не потрібно турбуватися про те, як зігріти родину. Але літо пройде швидко. З холодами треба думати, як обігріти будинок, яку систему краще вибрати, що буде більш економним для бюджету. Щоб не вирішувати все це поспіхом, краще вже зараз подумати про те, яке саме автономне опалення приватного будинку вибрати. 

Види автономних систем: яка краща

Автономне опалення надає безліч переваг, включно з незалежністю від центральних систем опалення, економією на комунальних платежах і можливістю контролювати температуру в будинку. Це система для домовласників, що хочуть тримати будинок під контролем. Є кілька варіантів забезпечити автономність:

  1. Газові котли є одним із найпопулярніших видів автономного опалення завдяки своїй ефективності. 

  2. Електричні котли прості у встановленні й експлуатації. Але врахуйте тарифи на електроенергію.

  3. Сонячні колектори істотно знижують витрати на опалення, але тільки в сонячних регіонах. Для забезпечення теплом у похмурі дні потрібна додаткова система обігріву.

Кожна із систем має свої переваги та зручності. Вибирати потрібно, враховуючи запити та бюджет. Будь-яке автономне опалення будинку може працювати незалежно від мережі, якщо придбати потужний безперебійник. 

Газовий котел в парі з ДБЖ – незалежність від відключень

Газові котли вибирають найчастіше за надійність та ефективність роботи. У них висока енергоефективність. Такий котел простий у використанні, а якщо докупити до нього безперебійник, то автономне опалення в будинку буде завжди. Газові котли здатні швидко нагріти приміщення завдяки високій теплопровідності природного газу. На відміну від інших видів палива, газ миттєво дає тепло. Це дає змогу швидко створити комфортні умови в будинку, не чекаючи тривалого прогрівання.

Чому автономні системи не залежать від електроенергії

Під час планових чи аварійних вимкнень будинок охолоджується, а напруга з відновленням постачання може перевищувати норми. Ці проблеми вирішує якісний і потужний безперебійник (ДБЖ). Його вибирають з огляду на потрібну потужність і час автономної роботи. Прилади прості й надійні в експлуатації. Забезпечують нормальну роботу котла в будь-яких умовах. На ділі це працює так: зі зникненням електроенергії котел буде продовжувати працювати й підтримувати потрібну температуру в будинку. 

Придбати якісний безперебійник (ДБЖ) і інше обладнання для сонячних електростанцій та комплекти резервного живлення можна в Інтернет-магазині Keyvolt.