Віялові відключення електроенергії застали зненацька? Часто трапляються ситуації знеструмлення центральної мережі? Перед багатьма українцями постала проблема: як забезпечити працездатність техніки, поки мережа відключена.
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) можуть допомогти у її розв'язанні. Вони підтримують постійне живлення електроустаткування або як мінімум дозволять коректно завершити роботу чи вимкнути прилад. 

Роль правильної (чистої) синусоїди

ДБЖ з чистою синусоїдою зазвичай називається онлайн-джерелом безперебійного живлення (UPS). Його головною особливістю є формування напруги на виході у формі синусоїдальної хвилі, яка відповідає заданим параметрам з мінімальним рівнем спотворень. Наявний у конструкції внутрішній інвертор перетворює змінний струм (АС) на постійний (DC) і потім знову – на змінний. 
Така схема дії стабілізує стрибки напруги при роботі та під час перемикань режимів (мережа/акумулятор).

Області застосування

ДБЖ з правильною синусоїдою 12v забезпечують ефективний захист техніки. Вони широко використовуються в різних галузях, де важлива стабільність електроживлення. Сюди входять: 

  1. Медичне обладнання. Важливість та високу якість постачання у цій сфері важко переоцінити. Рентгени, УЗД-апарати, кардіо-ангіографи та робота іншої апаратури є надважливою щодня. 
  2. Промисловість. Збої у функціонуванні складних апаратів можуть призвести до серйозних наслідків – як фінансових, так і експлуатаційних. 
  3. Банківські установи й фінансові організації. Тут важливе безперервне живлення серверних та банкоматів. 
  4. Інформаційні технології.  Джерела живлення забезпечують стабільність роботи комп'ютерних мереж, дата-центрів та інших IT-компонентів. 
  5. Квартири, котеджі, дачі – для постійного функціонування побутової техніки.

Таким чином, наявність ДБЖ забезпечує багаторівневий захист не тільки звичайних приладів, а й важливих робочих структур. 

ДБЖ з правильною синусоїдою для котла

Без безперебійника не обійтись, якщо ви бажаєте: зберегти тепло у вашій оселі під час збою, запобігти замерзанню труб, захистити здоров'я, продовжити термін служби обігрівача. 
ДБЖ для котла з правильною синусоїдою підійде для електричного або газового котла з електронним управлінням. Критично обміркуйте параметри потужності, запасу ємності акумулятора та способу підключення навантаження. 

Будьте певні, прилад який відповідає заданим критеріям – гарантовано підтримуватиме нормальну роботу опалювальної системи. Як казав Олег Рой: «Підтримання вогню в домашньому осередку – це теж робота, яка не простіша, не легша і не гірша за будь-яку іншу. Адже, по суті, це одна із найважливіших людських робіт».