На фоні подій, які відбувалися з електропостачанням минулою зимою, перед багатьма українцями постало питання придбання пристроїв, які допомагають зберігати, контролювати та генерувати електроенергію. Широкий попит серед споживачів набули спеціалізовані джерела безперебійного живлення (ДБЖ). Експерти стверджують, що такі пристрої можуть захистити як мінімум від 9 проблем, які іноді виникають в електромережі. Одним із основних побутових приладів, які потребують постійного захисту, є холодильник. Придбання безперебійника захистить домашній холодильний пристрій від різноманітних коливань напруги, а також допоможе зберегти вміст у випадку тривалих відключень.

Різновиди джерел безперебійної подачі живлення

Основними характеристиками безперебійника є тривалість роботи в автономному режимі з повним навантаженням та його потужність. Для захисту холодильників найчастіше використовують ДБЖ з потужністю не менше 1,5–2 кВт. Загалом всі системи живлення поділяються на такі типи:

  • резервні або офлайн ДБЖ – простий пристрій з високим ККД, який захищає від перепадів та відсутності електропостачання шляхом перемикання на акумулятори;
  • лінійно-інтерактивні – схожі на резервні, але мають стабілізатор напруги.

Існують також безперебійники онлайн-типу, які постійно знаходяться в активному режимі і перетворюють змінний струм на постійний, а потім знову у змінний (з подвійним перетворенням).

Вибираємо відповідний безперебійник для холодильника

Для здійснення найкращого вибору необхідно добре проаналізувати ситуацію. Резервні варіанти безперебійних джерел живлення застосовують у тих випадках, коли перебої подачі електроенергії бувають нечасто. Для живлення холодильників вони не підходять через неправильну форму струму (апроксимована синусоїда) та відсутність стабілізації напруги. Краще придбати лінійно-інтерактивні (лише варіанти з чистою синусоїдою) або онлайн-моделі. 

З погляду на потужність безперебійника, вибираючи модель, необхідно зважати на тип компресора у вашому холодильнику. У старіших моделях зазвичай встановлені мотори, які під час запуску короткочасно споживають струм, що може в 5–7 разів перевищувати його робочі параметри. В такому разі варто вибирати ДБЖ потужністю, яка вдвічі перевищує паспортні характеристики електроспоживання холодильника. Для техніки із сучасним інверторним компресором можна купити джерело з потужністю на 20–30% вищою. 

Де купити безперебійник для холодильника

Нестабільна подача електроенергії може негативно позначитися на домашніх побутових пристроях, а тим паче – на холодильнику. Тому краще убезпечити його від можливих несправностей, пов’язаних з різкими коливаннями напруги. Багато задоволених клієнтів пропонують зробити таке придбання на сайті інтернет-магазину Keyvolt, щоб купити дійсно якісне ДБЖ, яке прослужить довгі роки. На сайті представлений широкий вибір моделей безперебійників, розрахованих на різні потреби. Гості сайту одностайно зазначають, що на безперебійник для холодильника ціна економічно виправдана. Для своїх клієнтів магазин Keyvolt пропонує наступні переваги:

  • широкий асортимент продукції;
  • зручні умови оплати;
  • можливість доставлення по Україні «Новою Поштою»;
  • варіант повернення або обміну товару у терміни, встановлені законодавством;

Придбати безперебійник на сайті kvolts.com.ua дуже легко: необхідно вибрати потрібний товар з каталогу, додати його у «Мій кошик», натиснувши кнопку «Купити», та оформити замовлення. Для покупців, які потребують допомоги консультанта, існує послуга замовлення дзвінка менеджера.