Багатьом мешканцям нашої країни відомі випадки, коли несподівано припиняють електропостачання. Дуже часто це відбувається у найнезручніший момент, коли, працюючи за комп’ютером, не встигаєш зберегти дані, і всі вони видаляються після вимкнення електроенергії. Ефективним варіантом розв'язання цієї проблеми є придбання джерела безперебійного живлення (ДБЖ). Особливо важливою є таке придбання для людей, які працюють не з ноутбуком, а з персональним комп’ютером. Досвідчений професіонал без проблем підбере найкращий безперебійник для комп’ютера, але більшість користувачів не мають необхідних для правильного вибору знань.

Для чого потрібен комп’ютерний безперебійник

Наявність стандартного ДБЖ дозволяє в екстрених випадках виконати всі незавершені завдання без втрати даних. Деякі з новітніх пристроїв допомагають значно продовжити автономну роботу ПК та іншої побутової техніки. Вони набули популярності та широко використовуються в офісах та у приватних помешканнях. Зазвичай ці пристрої виконують дві основних функції:

  • вирівнювання напруги;
  • забезпечення живлення при вимкненні електропостачання.

За звичайними підрахунками наявність ДБЖ дуже скоро окупить витрати на його придбання. 

Як вибрати безперебійник для комп’ютера

Вибираючи безперебійник до комп’ютера, необхідно враховувати декілька важливих аспектів. Неодмінно треба звернути увагу на те, як довго повинно працювати обладнання після відключення електроенергії і наскільки важливим є забезпечення його безперервної роботи. Для вибору найбільш прийнятного ДБЖ треба також враховувати потужність, яку сумарно споживають комп’ютер та монітор. Ігрові ПК мають підвищений рівень енергоспоживання, тому для них необхідно купувати джерело резервного живлення з вищою потужністю. Купуючи комп’ютерний безперебійник, необхідно також звертати увагу на такі аспекти:

  • низький рівень шуму приладу;
  • можливість підключати декілька пристроїв за рахунок більшої кількості вихідних роз’ємів;
  • наявність світлових або звукових індикаторів;
  • невеликий розмір;
  • зручність розташування кнопок управління.

Щоб купити безперебійник до комп’ютера найкращої комплектації, спеціалісти радять також звертати увагу на наявність вбудованого стабілізатора. Перед придбанням дуже важливо розрахувати загальну потужність пристроїв, які будуть живитися від альтернативного джерела. Оптимальний варіант – купити безперебійник для комп’ютера, у якого потужність буде хоч на 30% вищою сумарного споживання підключених приладів. 

Keyvolt – ваш помічник у придбанні захисного пристрою для персонального комп’ютера
Значна кількість українських споживачів відмічають компанію Keyvolt як постачальника якісної сертифікованої продукції для збереження та генерування електроенергії. В інтернет-магазині компанії представлена велика кількість ДБЖ різних типів та потужності. Якщо ви шукаєте безперебійник для комп’ютера, ціна на нього залежатиме від торгової марки, типу, потужності, а також від ємності акумулятора. Замовити безперебійник можна, вибираючи в онлайн-каталозі компанії. Для клієнтів сайту запропоновані зручні послуги та можливості, такі як доставлення по Україні «Новою Поштою» або самовивіз, оплата частинами та допомога з монтажем від спеціалістів.