Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Інвертор мережевий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Мережеві інвертори

Мережеві інвертори – пристрої, що перетворюють постійний струм на змінний. Ними комплектують сонячні електростанції (СЕС), щоб отримувати електроенергію, придатну до використання електроприладами. Мережевий інвертор – обов'язковий елемент мережевої СЕС. Його ефективність впливає на те, яку кількість згенерованої енергії вдасться спожити.
Інтернет-магазин Keyvolt пропонує мережеві інвертори лише від перевірених світових виробників. Сучасні моделі містять від двох до шести незалежних MPPT-трекерів, що дає змогу розміщувати сонячні панелі станції на різних площинах і з різними кутами нахилу. Завдяки цьому можна, наприклад, збільшити кількість електроенергії, котра генерується зранку чи ввечері, розмістивши частину панелей так, щоби вони вловлювали максимальну кількість променів у потрібні години.

Види та функціональні особливості мережевих інверторів

Мережевий інвертор найкраще підходить для СЕС, які під'єднані до стабільної електромережі. Крім основної функції – трансформації одного типу струму в інший, – мережеві інвертори можуть:

 • передавати в мережу надлишковий згенерований струм;
 • захищати від короткого замикання та стрибків напруги в мережі;
 • дозволяти віддалено контролювати роботу СЕС завдяки вбудованим системам моніторингу;
 • бути обладнаними модулем, який запобігає деградації сонячних панелей;
 • обмежувати генерацію електроенергії.

Номінальну потужність інвертора вибирають залежно від потреб конкретної СЕС. В ідеалі вона має становити суму потужностей усіх підключених до нього сонячних панелей.

Принцип підключення мережевого інвертора

Мережевий інвертор є проміжною ланкою між сонячними панелями, зовнішньою та внутрішньою електросистемами. Із сонячних панелей до інвертора потрапляє постійний струм, а з нього вже виходить змінний струм. ККД сучасних моделей становить від 90 до 98,8%, що дозволяє максимально ефективно використовувати отриману енергію.
Оскільки мережевий інвертор не має акумуляторів, надлишок згенерованої енергії передається в загальну мережу. За наявності «розумного» лічильника це дає змогу стати учасником програми «Зелений тариф». У випадку, якщо сонячна енергія потрібна лише для власного споживання, але присутній надлишковий обсяг, знадобиться спеціальний обмежувач. Він буде зупиняти вироблення електроенергії, якщо згенерований обсяг перевищуватиме поточні потреби.

Особливості вибору мережевого інвертора

Вибираючи мережевий інвертор, потрібно зважати на такі його характеристики:

 • ККД – чим він вищий, тим краще.
 • Потужності – пікова, номінальна та в режимі очікування. Останній показник має бути мінімальним. У сучасних приладах він становить до 1% номінальної потужності.
 • Діапазон робочих температур – визначає, за яких температур пристрій працюватиме справно.
 • Кількість трекерів. Вище ми розповідали, чому цей параметр важливий.
 • Інтерфейс і програмні додатки.

Важливою також є система охолодження та захисту інвертора від вологи й пилу. Якість цих систем прямо впливає на термін служби пристрою.

Де купити мережевий інвертор в Україні?

У цьому розділі ми зібрали найкращі моделі мережевих інверторів для сонячних електростанцій. Усі вони мають високий ККД, широкий робочий діапазон температур, сучасний високотехнологічний інтерфейс і компактні розміри.

Купити мережевий інвертор у Keyvolt можна в кілька кліків. Наші співробітники оперативно відправляють замовлення «Новою поштою» в будь-який куточок України.
 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.