Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Гібридна сонячна електростанція

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

 

Гібридна сонячна електростанція 

«Зелена» електрика з відновлювальних джерел стає все більш необхідною. Гібридна сонячна електростанція – комплекс обладнання для перетворення енергії сонця на електрику. Особливість систем-гібридів – комбінація функцій СЕС автономного та мережевого типу.

Основні характеристики гібридної сонячної електростанції

Комплект СЕС складається з сонячних панелей, гібридного інвертора, контролера заряду-розряду та акумулятора (АКБ).

Як працює гібридна сонячна станція:

 1. Панелі. Перетворюють енергію сонця на постійний струм. В основі процесу лежить фотоелектричний ефект.
 2. Гібридний інвертор. Перетворює постійний струм на змінний 220 В, відстежуючи характеристики мережі та адаптуючись до всіх параметрів. Вбудований захист запобігає несправностям при перевантаженнях та інших позаштатних ситуаціях.
 3. АКБ. Накопичує заряд та слугує автономним джерелом живлення за відсутності електропостачання, а також у темну пору доби.
 4. Контролер. Захищає АКБ від надлишкового заряджання та відстежує точку максимальної потужності.

Гібридні сонячні електростанції працюють у 3 режимах. Резервне функціонування характеризується накопиченням заряду АКБ з використанням надлишків електроенергії самим споживачем або їх передачею до загальної мережі по «зеленому тарифу». Коли СЕС працює автономно, вона повністю живить будинок, тому важливо, щоб потужність панелей відповідала рівню електроспоживання. За змішаного режиму АКБ частково або повністю розряджається, а інвертор постійно поповнює заряд акумулятора. Якщо присутній профіцит електроенергії, вона надсилається до загальної електромережі.

Переваги гібридних СЕС:

 • власне джерело екологічно чистої електроенергії;
 • відчутне зниження споживання з комунальної мережі;
 • можливість живлення вночі від електромережі чи від АКБ – на вибір;
 • робота в автономному режимі за відсутності електропостачання;
 • видача змінного струму напругою 220 В з чистою синусоїдою;
 • наявність функцій оптимізації рівня заряду АКБ;
 • мінімальні витрати на обслуговування;
 • тривалий термін експлуатації;
 • сумісність з генераторами.

Крім автономності та безперебійності живлення, гібридна сонячна електростанція 5 кВт або більшої потужності забезпечує значне зменшення рахунків за електроенергію, адже в першу чергу використовується енергія, вироблена від сонця. Більш того, при постійному профіциті СЕС стає джерелом пасивного доходу, адже «зелена» електрика продається за тарифом 0,16 € за 1 кВт·год.

Економічна вигода від використання гібридної сонячної електростанції

Гібридна сонячна електростанція 3 кВт або більшої потужності – розумний вибір для людей, які не хочуть повністю залежати від загальної електромережі. Система дає змогу підстрахуватися на випадок відсутності електропостачання, відчутно зменшити суму в платіжках за електрику та отримати додаткове джерело доходу від продажу профіциту енергії за вигідним «зеленим тарифом». СЕС окупає себе за кілька років.

Цінові характеристики гібридних сонячних електростанцій

Вартість гібридної СЕС вища, ніж комплекс обладнання автономного чи мережевого типу. Але з нею ви зможете краще підготуватися до будь-якої ситуації, подбавши про автономність.

Переваги придбання гібридної сонячної станції у нас

В інтернет-магазині Keyvolt можна купити гібридну сонячну електростанцію за ціною виробника. В каталозі представлені системи різної комплектації та потужності від перевірених брендів, а менеджери завжди готові надати вичерпну консультацію щодо застосування та параметрів кожної СЕС.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.