Енергопостачання є важливою складовою життєдіяльності і нормального функціонування бізнесу. Але надійність цього постачання може опинитися під загрозою через різні фактори, такі як аварії, природні катастрофи, технічні проблеми або бойові дії. Одним зі способів забезпечення енергопостачання в таких випадках є встановлення безперебійників (ДБЖ). У цій статті ми розглянемо основні аспекти установки, оцінимо вартість цього процесу і визначимо, де можна замовити монтаж ДБЖ в Україні.

Джерело безперебійного живлення

Безперебійник: особливості установки

Безперебійник – це електричний пристрій, який автоматично вмикається в разі переривання електропостачання і живить електроприлади за рахунок власних акумуляторів. Складається з батареї, інвертора і зарядного пристрою. 

Основні етапи установки безперебійника включають:

  • Вибір обладнання. Установка БДЖ починається з правильного вибору пристрою для вашого об'єкта. Він повинен мати достатню потужність для живлення всіх приладів, які ви хочете захистити.
  • Монтаж та підключення. Після вибору пристрою наші фахівці проводять його монтаж в розподільний щиток та підключення до вашої електричної системи необхідних автоматів та запобіжників. 
  • Прокладка та налагодження кабельного з'єднання.
  • Тестування. Після встановлення безперебійника важливо провести пусконалагоджувальні роботи, щоб переконатися, що все працює належним чином.

Безперебійник, установка якого виконана фахівцями, працюватиме довго й забезпечуватиме безперебійне живлення. Але приміщення, обране для установки, повинно відповідати нормам експлуатації та безпеки (відсутність вологи, нормальний температурний режим). Важливо також не допускати попадання прямого сонячного проміння на джерело безперебійного живлення, монтаж якого завершений, і прилад готовий до експлуатації. 

Джерело безперебійного живлення

Ціна установки джерела безперебійного живлення

Ціна джерела безперебійного живлення, установка якого є складним процесом, залежить від кількості приладів, які ви хочете захистити, потужності безперебійника та комплексності монтажу. Наші фахівці радять звернути увагу на декілька основних факторів:

  • Потужність і функціональність.Більш потужні та функціональні системи будуть дорожчими.
  • Виробник. Пристрої від відомих та перевірених виробників коштують більше, але гарантують якість та надійність.
  • Додаткові компоненти. Наявність додаткових компонентів, таких як резервні акумулятори, може збільшити вартість купівлі та монтажу безперебійника.
  • Щоб дізнатися точну ціну установки обладнання під ваші потреби, можна звернутися до спеціалістів Keyvolt.

Де можна замовити монтаж ДБЖ в Україні?

Забезпечення надійності та безперервності енергопостачання – це важлива складова повсякденного комфорту, функціонування життєво важливих структур та бізнесу. Установка безперебійника допоможе зберегти незалежність та продуктивність власної енергосистеми під час блекаутів. Компанія Keyvolt впевнена в пристроях, які пропонує клієнтам, а також у професіоналізмі своїх спеціалістів. Тому на обладнання й монтажні роботи діє гарантія 12 місяців. Наші фахівці надають послуги з доставляння та монтажу ДБЖ по Києву та області.