Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Автономний інвертор

 

Автономний інвертор – незалежність від загальної енергомережі

Автономний інвертор – пристрій, що працює самостійно без прямого підключення до головної електричної мережі. Його головна функція – працювати навіть тоді, коли електромережа відключена або недоступна. Тож вони особливо корисні в місцях, де немає звичайної електроенергії, а також, коли стаються аварії чи планове вимкнення.

Які переваги може дати сучасний інвертор

Інвертори купують, аби побудувати самостійну резервну електросистему. Прилади дають можливість створити повністю або частково незалежну мережу. Він автономно регулюватиме задані параметри, підвищуючи напругу від сонячних панелей. Переваги, які забезпечують сучасні інвертори:

  1. Використання поновлюваних джерел енергії. Сонячне світло – найдоступніший ресурс для скорочення залежності від загальної електромережі.

  2. Можливість використовувати енергію цілодобово, навіть коли немає прямого сонячного світла. Інвертори можуть зберігати надлишкову енергію в батареях для використання в нічний період та за похмурої погоди.

  3. Зниження операційних витрат. Витратитися доведеться лише на обладнання, оскільки сонячна енергія безоплатна.

  4. Мобільність. Інвертор легко встановити та перемістити залежно від потреб.

Завдяки автономності, пристрій забезпечує електроживлення навіть у разі відключення від головної електричної мережі. Це робить сонячну станцію з інвертором надійним джерелом енергії в екстрених ситуаціях.

Як інвертор перетворює світло на енергію

Робота приладу передбачає два основних етапи. Сонячні панелі віддають йому накопичену енергію у вигляді постійного струму, а потім інвертор перетворює його на змінний. Деякі однофазні прилади мають широкий діапазон напруги для підключення додаткових фотомодулів. Є моделі зі вбудованим інтернет-моніторингом для нагляду за роботою станції та налаштування у віддаленому режимі.

Де в Києві купити інвертор

Це складне обладнання для сонячних станцій, від якого залежить коректна робота всієї системи. Тому краще купувати прилади в спеціалізованих магазинах сонячних станцій. У компанії Keyvolt можна придбати інвертор автономний для різних потужностей та на будь-який бюджет.

Від чого залежить вартість

Ціна приладів дуже відрізняється. І це залежить не лише від виробника та потужності. Тип технології також впливає на вартість. Так, синусоїдальні інвертори можуть бути дорожчими, але вони створюють чистіший і стабільніший струм, що важливо для деяких електронних пристроїв.

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.