Останнім часом поточний стан електропостачання будівель такий, що іноді не дає можливості отримати у розетках стабільні 220 В, так необхідні для нормальної роботи приладів у оселі. Часто відбуваються значні коливання напруги або повна відсутність електроенергії взагалі. Нестабільне електропостачання є однією з розповсюджених причин виходу з ладу домашньої техніки. Але існує можливість убезпечити електроніку в будинку від псування, придбавши джерело безперебійного живлення (ДБЖ). 

На що орієнтуватися, коли вибирати безперебійник для вай-фай роутера

Разом з відключенням електропостачання зникає можливість приєднатися й до інтернету через Wi-Fi, бо роутер теж не живеться і припиняє виконувати свої функції. Тому дуже важливим є правильно підібрати та купити безперебійник для роутера. Таке джерело енергії стало популярним не тільки в офісах, а й в оселях пересічних українців. Вибираючи безперебійник на роутер, необхідно зважити на те, що всі вони різні й поділяються на 3 основних типи:

  • резервні – виконують роль лише джерел автономного живлення;
  • лінійно-інтерактивні – мають функцію стабілізації напруги;
  • з подвійним перетворенням – пристрої, які безперервно захищають роутер від коливань напруги та знеструмлення.

Залежно від розташування виділяють безперебійники із вбудованою та із зовнішньою батареєю. 

Тонкощі вибору ДБЖ

Безперебійник на роутер – найпростіша конструкція серед подібних. Wi-Fi-роутер не є вибагливим до якості живлення, а його споживана потужність невисока, що дозволяє для нього використовувати менш потужні ДБЖ, а значить, і дещо дешевші. Найкращий безперебійник для роутера 12V – лінійно-інтерактивного типу, потужністю в кілька сотень ватт. Такий пристрій буде працювати як стабілізатор у разі коливань напруги, а якщо енергопостачання вимкнуть, – він переведе роботу споживача на акумуляторну батарею. Після відновлення електропостачання в мережі безперебійник для інтернету автоматично повертається на живлення від мережі, одночасно заряджаючи акумулятор.

Де вигідно купити безперебійник для роутера

Багато задоволених клієнтів стверджують, що безперебійник для роутера купити легко та вигідно можна в інтернет-магазині Keyvolt. Компанія пропонує широкий вибір високоякісного обладнання для забезпечення стабільного живлення електроенергією. Її представники з відповідальністю заявляють, що пропонована ними продукція якісна, має всі необхідні сертифікати та економічно виправдані ціни. Зробити замовлення на сайті компанії дуже легко:

  • визначтеся з потужністю та моделлю необхідного безперебійника;
  • знайдіть прийнятний варіант у каталозі товарів;
  • натисніть кнопку «Купити», потім – «Оформити замовлення»;
  • заповніть та підтвердіть форму замовлення.

Компанія Keyvolt завжди йде назустріч клієнтам, пропонуючи зручні умови оплати у готівковому та безготівковому виді. Доставлення здійснюється «Новою Поштою» в межах України. Існує варіант самовивозу з Подільського району Києва.