Практично кожна людина в Україні стикалася із проблемою вимикання електроенергії. Якщо світло відсутнє пару годин, то, за розумінням багатьох, це не є проблемою. А от у випадку тривалих відключень за відсутності електричної напруги починаються неабиякі проблеми зі зберіганням тепла в оселі. Чимало людей працюють дистанційно, тому для них вельми важливою є постійна наявність енергопостачання. Справжніми рятівниками у таких випадках стає придбання джерела безперебійного живлення (ДБЖ). Придбавши потужний пристрій для своєї оселі, багато хто з власників помешкань не знає, як підключити безперебійник до домашньої техніки правильно.

Поради як підключити безперебійник до котла

Придбання ДБЖ дійсно може допомогти у вирішенні проблем з електрикою. При купівлі такого пристрою, зазвичай звертають увагу на його потужність та час автономної роботи. Джерела безперебійного живлення можуть бути кількох видів, але найчастіше споживачі віддають перевагу таким, як:

 • off-line типу – прилад, який надає живлення від акумулятора, зазвичай, невеликої ємності (для котла не підходить за формою струму на виході);
 • on-line типу – пристрій з подвійним перетворенням струму;
 • лінійно-інтерактивні – обладнання, яке за наявності коливань напруги самостійно перемикає живлення підключеного пристрою до акумуляторної батареї.

ДБЖ із вбудованим акумулятором може вирішити завдання живлення домашніх приладів, нечутливих до форми синусоїди (комп'ютер, телевізор, освітлювальні прилади тощо). Тому універсальним варіантом буде безперебійник з чистою синусоїдою та який можливо приєднати до зовнішнього акумулятора.

Щоб самостійно підключити безперебійник до опалювального котла, необхідно виконати декілька найпростіших дій:

 • розмістити прилад у потрібному місці, закріпити його;
 • до виходу 220 В на задній частині ДБЖ під’єднати котел;
 • перемички від безперебійника прилаштувати до акумуляторних клем;
 • під’єднати пристрій до електромережі;
 • увімкнути ДБЖ.

До цієї системи можна приєднати й інші прилади, проте збільшиться споживання, тому зменшиться час роботи котла.

Як підключити безперебійник до комп’ютера

Особливо важливим є наявність джерела безперебійного живлення для людей, які працюють віддалено. Для них ДБЖ буде справжнім помічником у роботі. Щоб правильно та швидко підключити безперебійник до робочого комп’ютера, необхідно виконати 4 основних кроки:

 1. Під'єднати безперебійник до мережі та підзарядити внутрішню батарею.
 2. Під’єднати системний блок та монітор до роз’ємів пристрою спеціальними кабелями.
 3. Натиснути кнопку старту для запуску приладу в роботу.

Після цього ДБЖ почне виконувати свої функції. Для повноцінного доступу до інтернету знадобиться також підключити до безперебійника роутер.

До кого звернутися по допомогу в підключенні ДБЖ

Компанія Keyvolt забезпечує українців якісними, надійними безперебійниками та іншим обладнанням для електрозабезпечення. Ми пропонуємо послуги професіоналів, які допоможуть у вирішенні проблем підключення спецобладнання. Якщо ви не знаєте, як підключити безперебійник до акумулятора або до будь-якого іншого приладу, – фахівці Keyvolt обов’язково нададуть вам необхідну допомогу. Компанія гарантує високоякісне виконання замовлених робіт з гарантією 12 місяців.